Sprzęt narciarski

Na snowboard w Gorce. Hotel Górski Raj zaprasza!

Słynny Gorczański Park Narodowy jest jednym z najpiękniejszych miejsc tej kategorii w kraju. W jego obszar wchodzą imponujące pasma Gorców, jednak bez najwyższego szczytu tego masywu – Turbacza. Gorce już w czasie międzywojnia otoczono ochroną, powołując kolejne rezerwaty przyrody. Co podlega w tym miejscu szczególnej ochronie i co tak zwraca uwagę? Głównie przepiękne puszcze, które pochłaniają oczywistą większość przestrzeni parku. Pomiędzy nimi widoczne są rozległe hale, na których jeszcze ostatnimi czasy prowadzono systematyczny wypas owiec. Na wielu z nich dostrzec można jeszcze dawne szałasy pasterskie. Tereny te są równocześnie miejscem siedliskowym cennych roślin, z których przeważająca część podlega ochronie.
W tak malowniczej scenerii warto byłoby zrealizować wesele po góralsku. Czyż nie? Typowych górskich miejscowości z karczmami dostosowanymi pod organizację tego typu wydarzeń jest na obszarze Gorców niedużo. Stąd bardzo ważne jest znaleźć takie miejsce, które po prostu nas zachwyci. Takim wzorem może być hotel w Koninkach. Górski Raj wesele w górach to doskonała alternatywa udanej imprezy weselnej. Hotel dysponuje 50 miejscami noclegowymi, ponadto na terenie obiektu znajduje się klasyczna Karczma, w której również weselni goście mogą spędzić noc. Personel hotelu zajmie się gruntownym przygotowaniem całej imprezy, począwszy od kwestii gastronomicznej po ozdoby weselne i po zorganizowanie innych atrakcji dla weselnych gości. Para Młoda ma sposobność ułożenia jadłospisu weselnego, które zaspokoi podniebienia wszystkich osób przybyłych na wesele. Dodatkowo Hotel Górski Raj posiada wszelkie udogodnienia dla rodzin przyjeżdżających na wesele z dziećmi. Teren zieleni otaczający hotel jest znakomitym zaproszeniem do odpoczynku po całonocnej, hucznej zabawie. W dzień poprawin organizujemy w sezonie wiosenno-letnim grilla, który jest najlepszym uzupełnieniem weselnego klimatu w górskim stylu. Jeżeli myślicie o takim weselu, może właśnie to zorganizowane w górach, będzie idealną ze wszystkich możliwości?

7371972706
120274919
hotel w górach
183318011
Poręba Wielka 765 / KONINKI 34-735 Niedźwiedź
Niezastąpione rękawice DC Seger. Transferboardshop.pl Sklep Internetowy

Pewny sprzęt snowboardowy to baza idealnej jazdy na stoku. Wskazane jest, więc zaopatrzyć się już teraz w fachowe wiązania snowboardowe, buty snowboardowe i bardzo dobrze dopasowane deski snowboardowe. To baza sprzętu dla fanatyka snowboardowych trików. Sklep snowboardowy Transfer Snowboard to punkt w samym, niemal środku Wrocławia, ale również sklep internetowy. Tu możesz buszować i wyszukać oryginalne perełki, które stymulować Cię będą do zimowych atrakcji. Tu także odszukasz wystrzałowe i wygodne ubrania, umożliwiające wykonanie kompletnego wachlarza różnych tricków na desce. Odzież na ten sezon to porządne kurtki, ocieplane bluzy, porządne spodnie. Sprzedajemy również akcesoria: zegarki, rękawiczki, czapki. Zdecyduj, co masz szansę u nas wytypować. Mamy niesłychanie bogatą ofertę. To pewność wygodnej i solidnej jazdy. Nie ociągaj się! Warto!

5832541111
193056657
Transfer Boardshop adres
601510725
ul. Piłsudskiego 74/31 50-020 Wrocław