Jazda na nartach, czyli zimowe szaleństwo

narty
Wybierasz się na wakacje i nie wiesz gdzie się udać? Jeśli tak, to wybierz polskie góry. Magia i czar jaki Cię zaskoczy są tego warte. Urokliwe miejsca, piękne widoki, to to co przyciąga turystów co roku. A więc dołącz już dziś do grona usatysfakcjonowanych turystów.

Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc jest Wisła. W wiślańskich stacjach narciarskich niezwykłą zabawę i biesiadowanie można zacząć już na stoku. Warto pamiętać, że zimowy wypoczynek to nie tylko jazda na nartach i całodzienne szusowanie po doskonale przygotowanych do tego trasach. To również, a dla niektórych przede wszystkim, aktywny wypoczynek, czyli np. popołudniowe i wieczorne zajęcia po powrocie ze stoku.

Dodatkowo, np. Wisła ma do zaproponowania wiele niecodziennych i relaksujących rozrywek poza narciarskich np. jazda na skuterach śnieżnych czy quadach. Może być to również ski joering (czyli jazda na nartach za koniem). Po nartach można się wybrać także na urokliwą wycieczkę pieszą, idąc doliną Białej Wisełki lub po prostu spróbować swoich sił na nartach biegowych na FIS-owskich trasach Kubalonki. A z kolei wieczorem pojechać na śnieżnobiały kulig z pochodniami jedną z dolin Wisły.

Jak wiemy aktywny wypoczynek zimowy jest tak samo ważny jak ten letni. Dlatego wiele z nas wyjeżdża na zimowiska w góry. Tym razem może to być Wisła lub Szczyrk. Ale i Karkonosze nie są nam obce. W końcu białe szaleństwo można uprawiać wszędzie. Nawet w mieście w parku.

A więc szykuj narty i wybierz się na zimowe szaleństwo! Daj się ponieść emocjom i oddaj się zimowej aurze! Niech niestraszne Ci będą mrozy. W końcu w tym tkwi cały urok. Zaopatrz się w zimowe buty, czapkę i szalik i ruszaj na narty! Oddaj się białemu szaleństwu.

Zdobądź szczyty i baw się dobrze podczas jazdy. To czas na zimowe atrakcje! Tak niewiele trzeba, by oddać się zimowej zabawie! Śnieg, zaspy, bałwanki, a do tego niesamowita jazda na nartach. To zabawa wyjątkowa. Taki weekend w górach przyda się każdemu z nas.

Źródło – Agasport.com.pl – Narty Kraków

Comments are closed.