Imprezy firmowe w hotelu w górach

Gorce to jedno z najciekawszych wzniesień górskich w Beskidach. Góry te bez wątpienia mają swój niepowtarzalny powab. Ładne hale, na których dostrzec można w dalszym ciągu charakterystyczne dla tych obszarów szałasy, znane są z atrakcyjnej i rzadkiej roślinności. Bogaty jest tu świat zwierząt, pośród których na specjalną uwagę zasługuje salamandra plamista. Ten rzadki i cenny pod względem przyrodniczym rewir został objęty ochroną i funkcjonuje jako Gorczański Park Narodowy.

Gorczański Park Narodowy to jeden z dobrze przygotowanych na odbiór turystów parków w naszym kraju. Różne trakty turystyczne są doskonale utrzymane, a w poznawaniu uroków przyrody idą z wskazówką liczne informatory, umieszczane w najważniejszych obszarach. Dzięki nim każdy może poznawać rozciągającą się przed nim górską panoramę oraz rozpoznać najciekawsze gatunki florystyczne, porastające na poszczególnych halach.

      

      

Imprezy firmowe w górach. Baza hotelowa fot.1

Najlepszą bazą wypadową do Parku są okoliczne Koninki. Miejscowość kwalifikowana do gminy Niedźwiedź zasłynęła z gościnności mieszkańców, a także z porządnie przygotowanej bazy turystycznej. Warto przytoczyć tu choćby noclegi Koninki w hotelu Górski Raj. Obiekt znajduje się 2 km od wejścia do Parku. Usytuowany w bardzo spokojnej okolicy, cieszy oko przecudownymi pejzażami, estetycznym otoczeniem ogrodu i stanowi doskonałą bazę, by organizować tam imprezy firmowe w górach.

      

      

Imprezy firmowe w górach. Baza hotelowa fot.2

To nie tylko znakomita baza noclegowa, ale także gastronomiczna. Wszystkie imprezy firmowe w górach zorganizowane tam udadzą się znakomicie. Funkcjonująca w tej okolicy restauracja zaspokoi podniebienia nawet niebywale wybrednych Gości. Komfortowy hotel Górski Raj jest bardzo dobrze przygotowany na przyjęcie rodzin z dziećmi. Ma odpowiednie zaplecze rekreacyjne z basenem, sauną i wypożyczalnią sprzętów sportowych. Dzięki takim możliwościom każda wycieczka na górskie szlaki będzie jeszcze bardziej udana.

      

      

Imprezy firmowe w górach. Baza hotelowa fot.3

Wskutek tego, że różne szlaki turystyczne prowadzą na znany szczyt w Gorcach – Turbacz, na którym znajduje się schronisko, są to przeważnie wybierane szlaki przez wędrowców. Następne popularne punkty wycieczek w Gorcach to urokliwe bacówki oraz Czerwone Wierchy, na których też jest schronisko. Każdy z pewnością dopasuje tu plan urlopu do swoich potrzeb. Na pewno przebywając tu z pociechami można tak zorganizować czas, by relaks był nadzwyczaj zadowalający. Także imprezy firmowe w górach będą niezwykle udane. Zapraszamy!

Comments are closed.